Petfinder (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Location
cs: Místo

en: Medium
cs: Střední

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Use pager
cs: Použít stránkování

en: Altered
cs: Pozměněn

en: Animal
cs: Zvíře
