Petfinder (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Search
cy: Chwilio

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Location
cy: Lleoliad

en: Medium
cy: Canolig

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau

en: Use pager
cy: Defnyddio galwr
