Petfinder (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Search
da: Søg

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Location
da: Lokation

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Male
da: Mand

en: Female
da: Kvinde

en: Use pager
da: Brug pager

en: Animal
da: Dyr
