Petfinder (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Search
de: Suche

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: Location
de: Ort

en: Medium
de: Mittel

en: Save settings
de: Einstellungen speichern

en: Male
de: Männlich

en: Female
de: Weiblich

en: Use pager
de: Seitennavigation verwenden

en: Altered
de: Geändert

en: Animal
de: Tier
