Petfinder (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Medium
el: Μέσο

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Use pager
el: Χρήση σελιδομετρητή

en: Altered
el: Τροποποιήθηκε
