Petfinder (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Search
es: Buscar

en: Small
es: Pequeño

en: Large
es: Grande

en: Location
es: Ubicación

en: Medium
es: Medio

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: Male
es: Masculino

en: Female
es: Femenino

en: Use pager
es: Usar paginador

en: Altered
es: Alterado
