Petfinder (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Location
et: Asukoht

en: Medium
et: Keskmine

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Male
et: Mees

en: Female
et: Naine

en: Use pager
et: Lehitseja
