Petfinder (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Location
fi: Sijainti

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Use pager
fi: Käytä sivutusta

en: Animal
fi: Eläin
