Petfinder (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Location
fr: Emplacement

en: Medium
fr: Moyen

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Male
fr: Homme

en: Female
fr: Femme

en: Use pager
fr: Utiliser la pagination

en: Altered
fr: Modifié
