Petfinder (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Search
gu: શોધ

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Location
gu: સ્થાન

en: Medium
gu: મધ્યમ
