Petfinder (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Location
he: מיקום

en: Medium
he: בינוני

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Use pager
he: שימוש בדפדוף
