Petfinder (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Search
hi: खोज

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Location
hi: स्थान

en: Medium
hi: माध्यम

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें
