Petfinder (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Search
is: Leit

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Location
is: Staðsetning

en: Medium
is: Miðlungs

en: Save settings
is: Vista stillingar
