Petfinder (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Location
it: Posizione

en: Medium
it: Medio

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Male
it: Maschio

en: Female
it: Femmina

en: Use pager
it: Usa paginatore

en: Altered
it: Modificato

en: Animal
it: Animali
