Petfinder (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Search
jv: Goléki

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Location
jv: Lokasi

en: Medium
jv: Sedheng

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan
