Petfinder (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Search
ku: گەڕان

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Location
ku: شوێن

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە
