Petfinder (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Location
lt: Vieta

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Use pager
lt: Naudoti puslapiavimą
