Petfinder (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Medium
lv: Vidējs

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Use pager
lv: Izmantot lapu pārslēdzēju
