Petfinder (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Location
nl: Locatie

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Male
nl: Man

en: Female
nl: Vrouw

en: Use pager
nl: Paginering gebruiken

en: Altered
nl: Aangepast

en: Animal
nl: Dier
