Petfinder (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Location
pl: Położenie

en: Medium
pl: Średnie

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Female
pl: Kobieta

en: Use pager
pl: Użyj podziału na strony

en: Animal
pl: Zwierzę
