Petfinder (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Location
fa: مکان

en: Medium
fa: متوسط

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات
