Petfinder (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Location
ro: Locaţia

en: Medium
ro: Mediu

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Use pager
ro: Folosiţi paginatorul
