Petfinder (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Location
sv: Plats

en: Medium
sv: Mellan

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Male
sv: Man

en: Female
sv: Kvinna

en: Use pager
sv: Använd paginering

en: Altered
sv: Förändrad

en: Animal
sv: Djur
