Petfinder (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Search
th: ค้นหา

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: Use pager
th: ใช้ pager
