Petfinder (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Location
tr: Konum

en: Medium
tr: Orta

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Male
tr: Erkek

en: Female
tr: Bayan

en: Use pager
tr: Sayfalayıcı kullan

en: Animal
tr: Hayvan
