Petfinder (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Search
ar: بحث

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Location
ar: الموضع

en: Medium
ar: متوسط

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Use pager
ar: استخدم ناقل الصفحات
