Petfinder (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Location
ja: 場所

en: Medium
ja: 中程度

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Male
ja: 男性

en: Female
ja: 女性

en: Use pager
ja: ページャーを使用
