Petfinder (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Search
ka: ძიება

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Medium
ka: საშუალო

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა
