Petfinder (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Location
oc: Emplaçament

en: Medium
oc: Mejan

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Male
oc: Òme

en: Female
oc: Femna

en: Use pager
oc: Utilizar la paginacion
