- Petitions - (7.x-1.0-alpha23) - en to af translation catalogue (29 entries)

en: list
af: lys

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: user
af: gebruiker

en: Forgot password?
af: Wagwoord vergeet?

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Private
af: Privaat

en: Actions
af: Aksies

en: Public
af: Publiek

en: Go
af: Gaan

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Country
af: Land

en: Preview
af: Voorskou

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: Active
af: Aktief

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Filter
af: Filtreer

en: Other
af: Ander

en: Signatures
af: Handtekeninge

en: Log in
af: Teken in

en: Log out
af: Teken uit

en: Removed
af: Verwyder

en: Apply
af: Pas toe
