- Petitions - (7.x-1.0-alpha23) - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: list
ast: llista

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: user
ast: usuariu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Preview
ast: Entever

en: Summary
ast: Resume

en: Update
ast: Anovar

en: View
ast: Vista

en: Active
ast: Activu

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Other
ast: Otru

en: Signatures
ast: Robles

en: Log in
ast: Entrar

en: IP Address
ast: Direición IP

en: Close
ast: Zarrar

en: Log out
ast: Desconeutar
