- Petitions - (7.x-1.0-alpha23) - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: list
bg: списък

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: user
bg: потребител

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Actions
bg: Действия

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Response
bg: Отговор

en: Country
bg: Страна

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Summary
bg: Обзор

en: Update
bg: Промени

en: View
bg: Прегледай

en: Active
bg: Активен

en: Page
bg: Страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Filter
bg: Филтър

en: Media
bg: Медия

en: State
bg: Статус

en: here
bg: Тук

en: Other
bg: Други

en: Signatures
bg: Подписи

en: Log in
bg: Вход

en: Log out
bg: Излез

en: Removed
bg: Премахнато

en: Apply
bg: Търси
