- Petitions - (7.x-1.0-alpha23) - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: list
kk: тізім

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: user
kk: пайдаланушы

en: Forgot password?
kk: Кілт сөзіңізді ұмытып қалдыңыз ба?

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Private
kk: Жеке

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Active
kk: Белсенді

en: Page
kk: Бет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Other
kk: Басқа

en: Signatures
kk: Қолтаңбалар

en: Log in
kk: Кіру

en: Log out
kk: Шығу

en: Twitter
kk: Твиттер

en: Search Terms
kk: Іздестіру шарттары
