- Petitions - (7.x-1.0-alpha23) - en to km translation catalogue (31 entries)

en: list
km: បញ្ជី

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Actions
km: អំពើ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: View
km: មើល

en: Active
km: សកម្ម

en: Page
km: ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Filter
km: តម្រង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Signatures
km: ​ហត្ថលេខា

en: Log in
km: ចូល

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: Close
km: បិទ

en: Log out
km: ចេញ

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ
