- Petitions - (7.x-1.0-alpha23) - en to ne translation catalogue (29 entries)

en: list
ne: सूची

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Forgot password?
ne: पासवर्ड बिर्सिनुभयो ?

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Private
ne: निजि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Media
ne: मिडिया

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Log out
ne: लगआउट

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल
