- Petitions - (7.x-1.0-alpha23) - en to pl translation catalogue (68 entries)

en: list
pl: lista

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: user
pl: użytkownik

en: Forgot password?
pl: Zapomniane hasło?

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Private
pl: Prywatne

en: Actions
pl: Akcje

en: Public
pl: Publiczna

en: Find out more
pl: Dowiedz się więcej

en: Go
pl: Idź

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Response
pl: Odpowiedź

en: Country
pl: Państwo

en: Preview
pl: Podgląd

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Update
pl: Aktualizuj

en: View
pl: Widok

en: Issue
pl: Zagadnienie

en: Default Settings
pl: Ustawienia domyślne

en: Active
pl: Aktywne

en: Page
pl: Strona

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Custom
pl: Własne

en: Filter
pl: Filtr

en: API Key
pl: Klucz API

en: Step 1
pl: Krok 1

en: Step 2
pl: Krok 2

en: Step 3
pl: Krok 3

en: State
pl: Stan

en: here
pl: tutaj

en: Other
pl: Inne

en: Signatures
pl: Podpisy

en: Log in
pl: Zaloguj

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Close
pl: Zamknij

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: City
pl: Miasto

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Feature
pl: Funkcjonalność

en: Log out
pl: Wyloguj

en: State name
pl: Nazwa statusu

en: Bookmark
pl: Zakładka

en: or
pl: lub

en: Removed
pl: Usunięto

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Misc
pl: Różne

en: Contexts
pl: Kontekst

en: Finish
pl: Zakończ

en: Created:
pl: Utworzone:

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Draft
pl: Szkic

en: The password field is case sensitive.
pl: Duże i małe litery w haśle mają znaczenie

en: Search Terms
pl: Szukane wyrażenia

en: misc
pl: inne

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Archived
pl: Zarchiwizowane

en: Please enter at least one keyword.
pl: Proszę wpisać przynajmniej jedno słowo kluczowe.

en: Save and Continue Editing
pl: Zapisz i kontynuuj edycję

en: New Users
pl: Nowi użytkownicy
