- Petitions - (7.x-1.0-alpha23) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: list
sl: seznam

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: user
sl: uporabnik

en: Forgot password?
sl: Pozabili geslo?

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Actions
sl: Akcije

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Preview
sl: Predogled

en: Summary
sl: Povzetek

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: Active
sl: Aktiven

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Log in
sl: Prijava

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Close
sl: Zapri

en: Log out
sl: Odjavi se

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
