- Petitions - (7.x-1.0-alpha25) - en to be translation catalogue (39 entries)

en: list
be: спіс

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: user
be: карыстальнік

en: Forgot password?
be: Забыліся на пароль?

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Private
be: Прыватны

en: Actions
be: Дзеянні

en: Public
be: Публічнае

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Country
be: Краіна

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: Active
be: Актыўна

en: Page
be: Старонка

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Filter
be: Фільтраваць

en: API Key
be: Ключ API

en: Media
be: Мультымедыя

en: Other
be: Іншыя

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Features
be: Функцыі

en: Log out
be: Выйсці

en: Bookmark
be: Закладка

en: Apply
be: Ужыць

en: Finish
be: Скончана

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Draft
be: Чарнавік

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі
