- Petitions - (7.x-1.0-alpha25) - en to fi translation catalogue (63 entries)

en: list
fi: luettelo

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: user
fi: käyttäjä

en: Forgot password?
fi: Unohditko salasanasi?

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Private
fi: Yksityinen

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Public
fi: Julkinen

en: Go
fi: Mene

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Response
fi: Vastaus

en: Country
fi: Maa

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Update
fi: Päivitys

en: View
fi: Näytä

en: Issues
fi: Julkaisut

en: Issue
fi: Numero

en: Default Settings
fi: Oletusasetukset

en: Active
fi: Voimassa

en: Page
fi: Sivu

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Custom
fi: Oma

en: Filter
fi: Suodatus

en: State
fi: Tila

en: here
fi: täällä

en: Other
fi: Muu

en: Signatures
fi: Allekirjoitukset

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Close
fi: Sulje

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: City
fi: Kaupunki

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Feature
fi: Ominaisuus

en: Log out
fi: Kirjaudu ulos

en: Bookmark
fi: Kirjanmerkki

en: or
fi: tai

en: Removed
fi: Poistettu

en: Apply
fi: Käytä

en: Description:
fi: Kuvaus:

en: Contexts
fi: Kontekstit

en: Finish
fi: Valmis

en: Created:
fi: Luotu:

en: Password:
fi: Salasana:

en: City name
fi: Postitoimipaikan nimi

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Draft
fi: Keskeneräinen

en: Search Terms
fi: Hakusanat

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: creator
fi: lisääjä

en: Archived
fi: Arkistoitu

en: Save and Continue Editing
fi: Tallenna ja jatka muokkaamista
