- Petitions - (7.x-1.0-alpha27) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: list
br: listenn

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: user
br: implijer

en: Delete
br: Dilemel

en: Search
br: Enklask

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Log out
br: Digevreañ
