- Petitions - (7.x-1.0-alpha29) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: list
hy: ցուցակ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: user
hy: օգտագործող

en: Forgot password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը։

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Search
hy: Որոնել

en: Country
hy: Երկիր

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Media
hy: Մեդիա

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Log out
hy: Ելք

en: Draft
hy: Սևագիր
