- Petitions - (7.x-1.0-alpha29) - en to ru translation catalogue (80 entries)

en: list
ru: список

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: user
ru: пользователь

en: Forgot password?
ru: Забыли пароль?

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Private
ru: Приватный

en: Actions
ru: Действия

en: Public
ru: Общедоступный

en: Find out more
ru: Узнать больше

en: Go
ru: Пуск

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Response
ru: Ответ

en: Country
ru: Страна

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Summary
ru: Сводка

en: Update
ru: Обновить

en: View
ru: Просмотр

en: Issues
ru: Задачи

en: Issue
ru: Проблема

en: Default Settings
ru: Настройки по умолчанию

en: Active
ru: Активно

en: Page
ru: Страница

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Custom
ru: Собственная

en: Filter
ru: Фильтр

en: API Key
ru: Ключ API

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Step 1
ru: Шаг 1

en: Step 2
ru: Шаг 2

en: Step 3
ru: Шаг 3

en: Step 4
ru: Шаг 4

en: State
ru: Состояние

en: here
ru: здесь

en: Other
ru: Другое

en: Signatures
ru: Подписи

en: Log in
ru: Войти

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Close
ru: Закрыть

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: City
ru: Город

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: Features
ru: Особенности

en: Feature
ru: Особенность

en: Log out
ru: Выход

en: State name
ru: Название состояния

en: Bookmark
ru: Закладки

en: or
ru: или

en: Removed
ru: Удалено

en: User Agent
ru: Программа пользователя

en: Apply
ru: Применить

en: Misc
ru: Разное

en: Popular
ru: Популярные обсуждения

en: Description:
ru: Описание:

en: Contexts
ru: Контексты

en: Finish
ru: Готово

en: Created:
ru: Создано:

en: Password:
ru: Пароль:

en: City name
ru: Название города

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: No data found.
ru: Данные не найдены.

en: Draft
ru: Черновик

en: The password field is case sensitive.
ru: Пароль чувствителен к регистру.

en: Short URL
ru: Короткий адрес

en: Search Terms
ru: Поисковая фраза

en: My Petitions
ru: Мои петиции

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: creator
ru: создатель

en: Archived
ru: Архив

en: Under Review
ru: На рассмотрении

en: Save and Continue Editing
ru: Сохранить и продолжить редактирование

en: Learn More
ru: Узнать больше

en: No data found
ru: Данные не найдены
