- Petitions - (7.x-1.0-alpha29) - en to te translation catalogue (34 entries)

en: list
te: జాబితా

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: user
te: వాడుకరి

en: Forgot password?
te: కొత్త సంకేత పదం పంపించు

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Private
te: వ్యక్తిగత

en: Actions
te: చర్యలు

en: Public
te: బహిరంగ

en: Go
te: వెళ్ళు

en: Search
te: వెతుకు

en: Country
te: దేశం

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Summary
te: సారాశం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: View
te: చూడు

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: State
te: రాష్ట్రం

en: here
te: ఇక్కడ

en: Other
te: ఇతర

en: Signatures
te: సంతకాలు

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా

en: Close
te: మూసివేయి

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: City
te: నగరం

en: Features
te: విశేషాలు

en: Log out
te: నిష్క్రమించు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
