- Petitions - (7.x-1.0-alpha32) - en to am translation catalogue (24 entries)

en: list
am: ዝርዝር

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: Active
am: ገባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Custom
am: ብጁ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Signatures
am: ፊርማዎች

en: Log in
am: ግባ

en: Close
am: ዝጋ

en: Log out
am: ውጣ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
