- Petitions - (7.x-1.0-alpha32) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: list
ka: სია

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Forgot password?
ka: დაგავიწყდათ პაროლი?

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Public
ka: საჯარო

en: Resources
ka: რესურსები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Update
ka: განახლება

en: Active
ka: აქტიური

en: Page
ka: გვერდი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Media
ka: მედია

en: Other
ka: სხვა

en: Signatures
ka: ხელმოწერები

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Log out
ka: გამოსვლა
