- Petitions - (7.x-1.0-alpha32) - en to ro translation catalogue (49 entries)

en: list
ro: listă

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: user
ro: utilizator

en: Forgot password?
ro: Ai uitat parola?

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Private
ro: Privat

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Resources
ro: Resurse

en: Go
ro: Mergi

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Country
ro: Ţară

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Summary
ro: Sumar

en: Update
ro: Actualizare

en: View
ro: Afişează

en: Active
ro: Activ

en: Page
ro: Pagina

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Custom
ro: Personalizat

en: Filter
ro: Filtru

en: API Key
ro: Cheie API

en: State
ro: Status

en: here
ro: aici

en: Other
ro: Altele

en: Signatures
ro: Semnături

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: Close
ro: Închideți

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Features
ro: Caracteristici

en: Log out
ro: Deconectați-vă

en: or
ro: sau

en: Removed
ro: Eliminat

en: Apply
ro: Aplică

en: services
ro: servicii

en: Services
ro: Servicii

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Draft
ro: Proiect

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Email Addresses
ro: Adrese de email

en: Archived
ro: Arhivat
