- Petitions - (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (46 entries)

en: list
bo: རེའུ་མིག

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Resources
bo: ཐོན་ཁུངས

en: Go
bo: སྐྱོད་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Issue
bo: སྐྱེལ་བ།

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: here
bo: འདིར།

en: Other
bo: གཞན

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: or
bo: ཡང་ན

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Contexts
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Finish
bo: མཇུག་རྫོགས

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Search Terms
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་ཐ་སྙད

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས
