- Petitions - (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (55 entries)

en: list
lt: sąrašas

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: user
lt: narys

en: Forgot password?
lt: Pamiršai slaptažodį?

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Private
lt: Privatus

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Public
lt: Vieša

en: Go
lt: Pirmyn

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Country
lt: Šalis

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Summary
lt: Įžanga

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Issue
lt: Leidinys

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page
lt: Puslapis

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: API Key
lt: API raktas

en: State
lt: Etapas

en: here
lt: čia

en: Other
lt: Kiti

en: Signatures
lt: Parašai

en: Log in
lt: Prisijungti

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Close
lt: Uždaryti

en: City
lt: Miestas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Features
lt: Savybės

en: Log out
lt: Atsijungti

en: State name
lt: Būsenos pavadinimas

en: or
lt: arba

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Index
lt: Indeksas

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Created:
lt: Sukurta:

en: Password:
lt: Slaptažodis

en: City name
lt: Miesto pavadinimas

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Draft
lt: Juodraštis

en: The password field is case sensitive.
lt: Slaptažodžio laukas yra jautrus didžiosioms ir mažosioms raidėms.

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Archived
lt: Suarchyvuota
