- Petitions - (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (20 entries)

en: list
ml: പട്ടിക

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Forgot password?
ml: രഹസ്യവാക്ക് ഓര്‍മ്മയില്ലേ?

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Private
ml: സ്വകാര്യ

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
