- Petitions - (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (30 entries)

en: list
th: รายการ

en: Title
th: หัวข้อ

en: user
th: ผู้ใช้

en: Forgot password?
th: ลืมรหัสผ่าน?

en: E-mail
th: อีเมล

en: Delete
th: ลบ

en: Private
th: ส่วนตัว

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Country
th: ประเทศ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: View
th: ดู

en: Issue
th: เล่มปี

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Media
th: สื่อ

en: State
th: รัฐ

en: Other
th: อื่นๆ

en: Signatures
th: ข้อความลงท้าย

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: IP Address
th: หมายเลข IP

en: Close
th: ปิด

en: City
th: จังหวัด

en: Feature
th: ลักษณะการทำงาน

en: Log out
th: ออกจากระบบ

en: or
th: หรือ

en: Finish
th: ส่งข้อสอบ

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า
